دلایل پارگی زودرس کیسه آب

آواتار مامان پارسا مامان پارسا پارسا ۳ سالگی
مایع کیسه اب .بی رنگ و بی بوعه برخلاف ادرار و ریزش ... ادامه پاسخ
مامان گل پسر ( آراد ) مامان گل پسر ( آراد ) ۲ سالگی
درست است که ترشحات واژینال در اواخر بارداری طبیعی و معمول است ولی به راحتی می‌توان این مایع را تشخیص داد. مایع آمنیوتیک گرم و کاملاً شفاف است و معمولاً به صورت ناگهانی جاری می‌شود. برای اینکه از تشخیص خود اطمینان حاصل کنید با پزشک یا بیمارستانی که قرار است آنجا زایمان کنید تماس گرفته و اتفاقی که افتاده را با تمام جزئیات به مامای بیمارستان شرح دهید. او توصیه‌های لازم را به شما خواهد کرد.
پارگی کیسه آب همیشه نشانه نزدیک بودن زایمان نیست. این موضوع در مادران مختلف متفاوت است. در اکثر موارد درست چندین ساعت پس از پارگی کیسه آب انقباضات رحمی شروع شده و دهانه رحم باز می‌شود. ولی در بعضی افراد ممکن است، زایمان یک یا دو روز بعد از پارگی کیسه آب یا حتی دیرتر از آن شروع شود.

در صورت پارگی کیسه آب باید سریعاً به بیمارستان مراجعه کنید. از طرفی اگر با پزشک یا مامای خود تماس گرفته و پارگی کیسه آب تایید شد، حتماً پزشک نیز همین توصیه را به شما خواهد کرد. بعد از پارگی کیسه آب در صورت داشتن یا نداشتن انقباضات رحمی در هر حال تصمیم نهایی برای زایمان به عهده کادر پزشکی بیمارستان است. ممکن است پزشک متخصص زنان برای پیشگیری از خطر ابتلای جنین به عفونت تصمیم بگیرد نهایتاً تا 12 ساعت بعد به بارداری خاتمه دهد یا اینکه مدت بیشتری ( نهایتا 48 ساعت) برای شروع زایمان منتظر باشید...
آواتار مامان گل پسر ( آراد ) مامان گل پسر ( آراد ) گل پسر ( آراد ) ۲ سالگی
در طول بارداری جریان خون زیادی داخل گردن رحم ایجاد ... ادامه پاسخ
آواتار مامان محمد مامان محمد محمد ۲ سالگی
اگ روان و بدون بو هس احتمال داره از کیسه اب باشه. ... ادامه پاسخ
آواتار مامان نویان مامان مامان نویان مامان نویان مامان ۲ سالگی
سلام وقتی کیسه آب پاره بشه باید سریعا بری بیمارستا ... ادامه پاسخ
آواتار مامان کیان مامان کیان کیان ۱۳ ماهگی
نزدیکی کردن در ماه نهم بارداری،،
مامان فاطمه مامان فاطمه ۲ سالگی
آواتار مامان محمد آرسام مامان محمد آرسام محمد آرسام ۲ سالگی
آبریزش آب سفید کم