۳ پاسخ

عزیزم اگه به روش اصولی و درستش از شیر بگیری نیاز نیس ۳تومن بدی خوراکی مضر بخری

خوراکی اخه ۳ تومان نمیخواد که بنظرمنکه طلابخر خوراکی روزی ۱۰۰ تومان بیشتر که نمیخواد همون بگو بخره شوهرت خورد خورده جاییم بر نمیخوره

خوراکی
طلا بعدا هم‌میتونی بگیری

سوال های مرتبط