من اصلا نمیخرم کلی مول میدیم مودر کیک میخریم ۹۰ درصد مواد رو هم باز از خونه میزنیم
9۶خریدم همین امروز خریدم
خودت با آرد درس کن بصرفه هس من چن بار خریدم والا بصرفه نیس
من همه قیمتی خریدم از ۸۰ تومن تا ۱۵۰
من دیدم ۸۰ اینا بود
روزانه پیام مشاور، متناسب با سن کودکتون دریافت کنین.
سوالاتتون رو از مامانای با تجربه بپرسین.
با بازیهایی که به رشد هوش و خلاقیت فرزندتون کمک میکنه آشنا بشین.