من هر ههفته میرم از بین شهر میخرم کیلیوویی ۳۰ تومن...
هفته ایی ۸ تا ۱۰ کیلو میخرم میارم ۶ کیلوشو ماست میکنم بقیشم برا بچه ها
مااز لبنیات سیدمهدی میگیریم،بعد چهارراه ورزشه
من خودم هر هفته میرم از روستا میگیرم کیلو ۲۳ خیلی هم شیر چربی هست
مغازه ها همش آب هست برو از روستا ها بگیر
روزانه پیام مشاور، متناسب با سن کودکتون دریافت کنین.
سوالاتتون رو از مامانای با تجربه بپرسین.
با بازیهایی که به رشد هوش و خلاقیت فرزندتون کمک میکنه آشنا بشین.