سلام عزیزم من یبار کیک موز گردو درست کردم حساب کردم یه کیک کاملش برام دراومد ۹۰ تومن ،من فروختم ۱۶۰ تومن،
۸ تیکه کردم،تیکه ای ۲۰ تومن
ازبیرون خریدم
من دوستم درست میکرد پارسال میداد کیلو ۱۷۰ امسال به نظرم شنیدم کیک خونه گی میده ۲۰۰ چون پارسال گرفتم ازش برای تولد دخترم ولی امسال اندازه اون خریدم شد ۶۰۰
من مواد اولیه مو کی میگیرم حساب میکنم حالا دیگه خودم با توجه اون قیمت میدم.....
روزانه پیام مشاور، متناسب با سن کودکتون دریافت کنین.
سوالاتتون رو از مامانای با تجربه بپرسین.
با بازیهایی که به رشد هوش و خلاقیت فرزندتون کمک میکنه آشنا بشین.