بستگی به وزنش داره عزیزم
کیک تقریبا کیلویی ۳۸۰ هستش، البته سفارشی با فوندانت و اینا کیلویی شاید ۴۵۰ باشه
برای حدود ۸تا ۱۰ نفر یک کیلو کافیه
من اگه بتونم و پسر بذاره میخوام خودم درست کنم🥴
۸۵۰.
۲ کیلو ۱ تومن
خودم درست میکنم فقط پول مواد میدم💪
۹۰۰ تومن
۲ تومن عزیزم
وزنشم دو کیلو بود
یه کیک ۱ کیلویی برای عکس خریدم شد ۷۰۰
من خودم درست میکنم کیکامون رو
من دو و نیم کیلو سفارش دادم برای ۲۸ اردیبهشت
کیلویی ۴۵۰ گفت میشه
با فوندانت و اینا
۳ کیلو گرفتم برای ۳۰ نفر حدود ۲ و خورده ای شد
من خودم درست کردم
1تومن
بیا تاپبکم😂😂😂
۳۵۰ تومن یک کیلو
دو کیلو 950هزار
ایناش🤌
من مینی کیک خریدم برا اتلیه ۱۰۰ تومن خیلی کوچولو بود😃
برا خونه هم دورهمی یه کیک معمولی گرفتیم ۳۰۰ شد
ی تومن اینا.
روزانه پیام مشاور، متناسب با سن کودکتون دریافت کنین.
سوالاتتون رو از مامانای با تجربه بپرسین.
با بازیهایی که به رشد هوش و خلاقیت فرزندتون کمک میکنه آشنا بشین.