وزن گیری جنین در ماه آخر بارداری

مامان امیر مهدی مامان امیر مهدی ۳ سالگی
آواتار مامان باران مامان باران باران ۳ سالگی
عزیز حبوبات بهترین چیزبرا وزن گیریه جنینه چون سرشا ... ادامه پاسخ
آواتار مامان علی مامان علی علی ۱۶ ماهگی
ببخشید سویق بارداریو باید ازکجا تهیه کنیم
مامان ❤محمد آروین 🥰❤ مامان ❤محمد آروین 🥰❤ ۲ ماهگی
آواتار مامان محمدیاسین مامان محمدیاسین محمدیاسین ۳ سالگی
سلام بله عزیزم تا لحظه ای که جنین در رحم قرار دارد ... ادامه پاسخ
آواتار مامان 👑ایلیا جونم👑 مامان 👑ایلیا جونم👑 👑ایلیا جونم👑 ۳ سالگی
۵۰۰تا۷۰۰گرم جوری که دکترمن گفت
آواتار مامان عرفان مامان عرفان عرفان ۳ سالگی
بین 3200 تا 4 وزن متفاوته
پاسخ تکمیلی پاسخ تکمیلی

وزن‌گیری جنین در دوران بارداری اهمیت بسیار زیادی دارد. طبق گفته سازمان جهانی بهداشت، میانگین وزن هنگام تولد یک نوزاد پسر کامل 3.3 کیلوگرم و میانگین وزن هنگام تولد یک دختر کامل باید در حدود 3.2 کیلوگرم باشد. نوزادان کم وزن اغلب مشکلاتی دارند. نوزادانی که با وزن کمتر از وزن طبیعی به دنیا می‌آیند، قوی نیستند. این نوزادان عموماً در غذا خوردن، افزایش وزن براساس جداول وزن‌گیری نوزاد و مبارزه با عفونت و بیماری‌ها مشکلات زیادی داشته باشند. همچنین نوزادان کم وزن معمولاً به سختی گرم می‌شوند زیرا چربی زیادی در بدنشان ندارند.

عوامل متعددی با وزن کم هنگام تولد مرتبط است. کمبود مکمل آهن و اسید فولیک، عدم دسترسی به مشاوره‌ی تغذیه‌ی صحیح در دوران بارداری، عدم مصرف غذاهای انرژی‌زا در دوران بارداری و کم خونی مادر از عوامل موثر در کمبود وزن نوزاد هستند. خوشبختانه کاهش وزن جنین در دوران بارداری به راحتی قابل پیش‌گیری است. بهترین روش وزن‌گیری جنین از طریق اصلاح تغذیه‌ی مادر است. در درجه‌ی اول روی این موضوع تمرکز می‌شود که مادر غذاهای پرکالری بیشتری مصرف کند. اما اگر مادر خودش اضافه وزن یا دیابت داشته باشد نمی‌توان روی مواد پرکالری سرمایه‌گذاری زیادی کرد.

پودر لیدی میل برای افزایش وزن جنیناز این رو از روش‌های دیگری برای این کار استفاده می‌شود. سریع‌ترین راه برای وزن‌گیری جنین استفاده از مکمل‌های دارویی است. از معروفترین این مکمل‌ها می‌توان به لیدی میل اشاره کرد که برای خانم‌های باردار و مادران شیرده قابل استفاده است. این مکمل دارویی شامل تمامی مواد مغذی ضروری مانند پروتئین‌ها، ویتامین‌ها و مواد معدنی با تاکید ویژه بر کلسیم، آهن، روی و فولیک اسید است. مصرف این مکمل کمک می‌کند تا در سریع‌ترین زمان ممکن وزن جنین خود را افزایش دهید بدون آنکه خودتان دچار افزایش وزن شوید.

برای مصرف این مکمل دو پیمانه سر خالی از پودر را در 200 میلی لیتر آب گرمی که از قبل جوشانده شده و ریخته و خوب بهم بزنید. دمای آب نباید از 45 درجه سانتی‌گراد بیشتر باشد. هر روز باید دو وعده از این ترکیب  مصرف کنید. ترکیب آماده شده را باید ظرف مدت 1 ساعت از زمان تهیه مصرف کنید. چه مقدار باید از این پودر مصرف کرد؟ بسته به کمبود وزن جنین، پزشک میزان پودری که باید مصرف کنید را برایتان مشخص می‌کند. سعی کنید بیشتر از این مقدار مصرف نکنید. زیرا مانند کمبود وزن، افزایش وزن جنین نیز می‌تواند مشکل ساز باشد و باید کنترل شود.

آواتار مامان هلنا خانم مامان هلنا خانم هلنا خانم ۲ سالگی
راسته میگن موز تو‌ماه اخر خوب نیست گرمه باعث زردی ... ادامه پاسخ