۸ پاسخ

تکی بخری بهتره .تو پک بعضی چیزا اصلا استفاده نمیشه

چیکو خییییلی تقلبیش زیاده

خیلی به کار میاد همه چی توش هس

کاربرد دارن اینا

منم از همینا گرفتم ولی فعلا استفاده نکردم نمیدونم

بنظرم تکی بخر

من خریدم خواهرم راضی بود منم گرفتم بنظرم خوبه

اینم محتویاتشه. قیمتش ۱۸۰۰

تصویر

سوال های مرتبط

مامان نور✨ مامان نور✨ هفته سی‌ویکم بارداری
مامان .
‌مامان پرنسس 👧🏻😍 مامان . ‌مامان پرنسس 👧🏻😍 هفته سی‌ودوم بارداری