من خریدم ۱۷۰تومن
بستگی به وزن و فیلینگی که میخایین داره تو همه جا
۲۰۰-۲۵۰ تقریبا
هرقنادی یه قیمته
اگه کیک یخچالی بگیری بین۲۰۰تا۳۰۰میشه
ویترینی ها ۲۵۰ الی۳۰۰ هستن
روزانه پیام مشاور، متناسب با سن کودکتون دریافت کنین.
سوالاتتون رو از مامانای با تجربه بپرسین.
با بازیهایی که به رشد هوش و خلاقیت فرزندتون کمک میکنه آشنا بشین.