۱ پاسخ

من خیلی تعریفشو شنیدم و اینکه وزندهی عالییی داره
ولی واقعا گرونه و هزینش بالاست بخای بصورت مداوم استفاده کنی هر یه قوطی ۹۰۰ قیمتشه

سوال های مرتبط

مامان شکلات مامان شکلات ۳ ماهگی
مامان یسراوآریا✨️❤️ مامان یسراوآریا✨️❤️ ۱۲ ماهگی
مامان دوقلوها مامان دوقلوها ۷ ماهگی