۴ پاسخ

پسرمنم خیلی خواب نداره وبیدارباشه هم خیلی اذیت میکنه من تاسفره راجمع کردم اول ظرفارامیشورم که نمونه هروقتم بچه خابیدهمون ده دقیقه نیم ساعت کاراموسریع میکنم جزییاتم وقتی بچه بیداربچه بغل،اگه یکم بیشترخوابیدشامموهم میپزم گاهی هم وقتی شوهراومدنگهش داره شام میپزم من دوتابچه دیگم دارم کلاس اولی وسه ساله پدرم دراومدبابچه داری😁

منم پسرم سه ماهشه ...موقع هایی که بیداره باهاش بازی میکنم تا خسته شع دو سه ساعت بخوابه ...وقتی هم خوابید کارامو میکنم .

اوه اوه نگو من ظرفای۲روزم می مونه سرهم یبارهمه رو باهم میشورم اگه پسرم بذاره

وقتی خابه عزیزم.موقعی هم که بیداره رو تختش آویزهای بالای تختشو میزنم همش محو نگاه کردن میشه.منم به کارام میرسم و بهش سر میزنم.البته اول سیرش کنید.

سوال های مرتبط

آواتار مامان آرین مامان آرین آرین ۸ ماهگی
اره عزیزم طبیعیه
مامان مهراد مامان مهراد ۵ ماهگی
سوال:ماساژ برای نوزاد چه فوایدی دارد؟

ماساژ، گردش خون را بهبود می بخشد که این امر باعث شاداب شدن پوست کودک می شود. ماساژ سیستم ایمنی بدن را نیز تقویت می کند؛ همچنین موجب کاهش بسیاری از دردهای مزمن در بدن کودک می شود. از دیگر فواید ماساژ محکم کردن عضلات او انعطاف مفاصل است. معمولا کودکانی که از نوزادی توسط والدین ماساژ داده می شوند کمتر گریه می کنند و در برابر بیماری و ناراحتی مقاومتر می شوند.

 با ماساژ، دستگاه گوارش تقویت می شود و هضم و دفع بهتر انجام می گیرد. کودکان کمتر به قولنج، یبوست و اسهال مبتلا می شوند. ماساژ همچنین به بهتر شیر خوردن کودکان کمک می کند. کودکانی که ماساژ را تجربه می کنند آرامتر به خواب می روند و شب ها پدر و مادر خود را برای خوابیدن دچار مشکل نمی کنند. در هنگام بیداری نیز سرحالتر و خوش اخلاق ترند. ماساژ همچنین به بهبود کار دستگاه تنفسی نیز کمک می کند.

مزایای ماساژ فقط متوجه نوزادان نیست بلکه برای والدین هم منافع خوبی دارد. این عمل ضمن ایجاد احساس آرامش در والدین باعث بالا رفتن حساسیت آنها نسبت به حرکات کودکشان می شود.
آواتار مامان مهراد مامان مهراد مهراد ۵ ماهگی
امیدوارم مفید باشه و ب دردتون بخوره🥰
آواتار مامان باران جون مامان باران جون باران جون ۵ ماهگی
اشکال نداره داره گوشت میگیره پی پی کم شده ادرارهم ... ادامه پاسخ
آواتار مامان امیرعلی مامان امیرعلی امیرعلی ۶ ماهگی
طبیعیه پسر منم اوایل اونطوری بود الان دیگه خوب شده