قیمتش الان ۱۶۰ تومن هست
برا یه ماهه روش هم نوشته
روزی یه بار باید خورده بشه
من خودم استفاده میکنم عالیه
من دیدم قیمتش گرونه و سر یک هفته تموم میشه جای این رفتم یک شیرخشک شیرافزا جایگزین کردم
روش نوشته تا یک هفته باید خورده بشه
روزانه پیام مشاور، متناسب با سن کودکتون دریافت کنین.
سوالاتتون رو از مامانای با تجربه بپرسین.
با بازیهایی که به رشد هوش و خلاقیت فرزندتون کمک میکنه آشنا بشین.